Sanal Mekan

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merhaba kullanıcı; Sanalmekandan sana büyük teklif Eğer sitemize üye olup 50 konu açarsanız bu binkteki satışlardan sadece 1 tanesinden ücretsiz olarak yararlanabileceksin Unutma bu teklifimiz bayram bitene kadar geçerlidir
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

Klasör Şifreleme > Programsız < > Detaylı Anlatım<

Fatih
    Fatih
    ● Kurucu ●
    ● Kurucu ●

1
    Uyarı :
    Sanal Mekan Bağımlılık Yapabilir !

CinsiyetKlasör Şifreleme  > Programsız <  > Detaylı Anlatım< Icon_minigender_male
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/08/10
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 44
    Rep Puanı Rep Puanı : 0
    Rep Gücü Rep Gücü : 184
    Nerden Nerden : Bursa
    Yaş Yaş : 25

Klasör Şifreleme  > Programsız <  > Detaylı Anlatım< Empty Klasör Şifreleme > Programsız < > Detaylı Anlatım<

Mesaj tarafından Fatih Çarş. Eyl. 15, 2010 12:38 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Masa üstünde bir yeni metin belgesi açıp bu kodu aynen içine kopyalıyoruz(kırmızı yere istediğimiz şifreyi yazarak)

Daha sonra bunu dosya>farklı keydet diyerek şifreli klasör oluşturmak istediğimiz yere kaydediyoruz(istediğimiz ismi verip sonuna ".bat"[tırnaklar yok] ekliyoruz)

Bu klasöre iki kere tıkladığımızda orda "Kilitli" isimli bir klasörün oluştuğunu göreceksiniz. bu sizin şifreli klasörünüz... şifrelemek istediğiniz dosyaları bu klasör içine taşıyıp daha önce yaptığınız bat uzantılı dosyaya tekrar girip e yazıp enter yaptığınızda klasörün gizlendiğini göreceksiniz. artık bu klasör gizli dosyaları gösterden de gösterilemez. Sadece bu bat uzantılı dosyaya girip şifreyi girdiğinizde dosya görünür hale gelir...

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 11:50 am