Sanal Mekan

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merhaba kullanıcı; Sanalmekandan sana büyük teklif Eğer sitemize üye olup 50 konu açarsanız bu binkteki satışlardan sadece 1 tanesinden ücretsiz olarak yararlanabileceksin Unutma bu teklifimiz bayram bitene kadar geçerlidir
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

sanalmekan.cfg süper wall gibi cfg

1571ferdi
    1571ferdi
    ● Vatandaş ●
    ● Vatandaş ●

1
    Uyarı :
    Sanal Mekan Bağımlılık Yapabilir !

Cinsiyetsanalmekan.cfg süper wall gibi cfg Icon_minigender_male
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/12/10
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 16
    Rep Puanı Rep Puanı : -1
    Rep Gücü Rep Gücü : 35
    Nerden Nerden : İstanbul / Tuzla / İçmeler
    Yaş Yaş : 25

sanalmekan.cfg süper wall gibi cfg Empty sanalmekan.cfg süper wall gibi cfg

Mesaj tarafından 1571ferdi C.tesi Ocak 22, 2011 11:32 am

Arkadaşlar bu cfg yi sanalmekan.yetkin-forum.com ekibi yapmıştır 2 senedir kullanıyorum ful hs gidiyor

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

içindekiler :

// Üsteki Reklama 1 Kez Tıklayında hakkını verin

# Selamına aleyküm arkadaşlar .

Dünyanın en çok kullanılan serilerinden DeLi Cfg bomba gibi geldi. Hemde ne geLİs..

Bu Cfg iddaa ediyorum ; Aim hack kadar güçlü ve eşi benzeri olmayan ayarlar var.

Güncel olarak forumda konular açılmakta en iyi Cfg hangisi karar veremiyorum şeklinde ; İşte onları bu konuya davet ediyorum!

İnanın Bir Cfg İçin bu kadar emek verilmemistir.

Kaç Gündür Kodlanmakla ugrasılan bu Cfg ; Bugün benim tam yemin ediyorum 3-4 saatimi aldı. Ufak hatalara kadar düzenlemeler yaptım.

Cfg'yi yükleyenler eminim "aa öyle farklı komut falan yok" diyecekler; Amacımız bu komutlara en iyi değeri vermekti ve buda oldu.

1 Komut İçin 100Lerce Değer bile verdim en iyisi bulmak amacıyla.

Sens , volume ayarlarını ise ortalama kullanım sıklıklarına göre düzenledim

# - # Aim Oranı tavanlarda ; çok yüksek. İlk defa bu kadar kesin konusuyorum! HS Atmaktan basınız dönebilir.. Bunny komutları eklendi alias olmadan.

# - # Alias komutu en fazla 1-2 tane. İşe yarayan komutlar. Kim demis alias ; sxe geçmez diye, silah ve yürüme sesleri bunu gösteriyor zaten ince ve zarif.

# - # Onlarca kez kontrol ettim , Tekrar komut en fazla 1-2 tane.

# - # Cfg ' yi fazla uzatmadan şöyle tanımlayayım ; En iyi ayarlar ve öz komutlar.

Cfg ' de emek verenler:

Exersion ; Swp_Caca , FuckerFuckara ve hakan_hacat.

Sende Kullan DeLi ' yi ; Rahat hisset kendini.

İsterseniz manitanıza oynatın ; O Bile rank kasacaktır inanın.

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 11:11 am