Sanal Mekan

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merhaba kullanıcı; Sanalmekandan sana büyük teklif Eğer sitemize üye olup 50 konu açarsanız bu binkteki satışlardan sadece 1 tanesinden ücretsiz olarak yararlanabileceksin Unutma bu teklifimiz bayram bitene kadar geçerlidir
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

Metin2 Hile (M2Bob)

Fatih
    Fatih
    ● Kurucu ●
    ● Kurucu ●

1
    Uyarı :
    Sanal Mekan Bağımlılık Yapabilir !

CinsiyetMetin2 Hile (M2Bob) Icon_minigender_male
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/08/10
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 44
    Rep Puanı Rep Puanı : 0
    Rep Gücü Rep Gücü : 184
    Nerden Nerden : Bursa
    Yaş Yaş : 25

Metin2 Hile (M2Bob) Empty Metin2 Hile (M2Bob)

Mesaj tarafından Fatih Paz Ara. 23, 2012 2:39 am

Arkadaşlar bildiğiniz gibi uzun süredir hatta yıllardır multihackı özledik, bulamıyoruz. belki bulanınız vardır ama eskileri gibi değil. Yeni bir hile buldum. Yaklaşık olarak birkaç aydır kullanıyorum. Sizede önereyim dedim.
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Bu linkten girerek hileyi indirebilirsiniz. Her sorun olduğunda( genellikle oyun içi güncellemelerde) hilenin yeni sürümü çıkıyor.

Gelelim kurulumuna... İndirdiğimizde ilkbaş kuracağız. Sonra tıkladığımızda en üstte dil seçeneğinden Türkçe'yi işaretleyelim. Alt taraftaki gri yazıya tıklayıp metin2 klasöründen metin2.client.bin dosyasını seçip oka tıkladığımzda hile kurulmuş oluyor

Hile nasıl çalışır? ... Kurulumda oka tıkladığımızda karşımıza direk hile gelcek. Hilede orda ayar işaretine tıklayalım. İlk olarak hesabımızın Id-Şifresini girelim. Sonra 1.bölümdeki yere hesabımız hangi swdeyse onun numarasını girelim.(örneğin ben Aspendosta oynuyorum, numarası 29) 2.Bölümde hangi CH de oyuna gireceksek onu girelim. 3.Bölümde ise hesapta hangi karakteri oynayacaksak onu girip "Save Settings" e tıklayalım ve "Başlat" işaretine tıklayalım(Oyuna otomatik kendisi giriyor.)

Oyuna girdiğinizde hile otomatik olarak aktif olacaktır.
    Oyunda Multihackteki gibi sadece çekme hilesi yoktur başlatma resmine tıklarsanız eğer hile kendisi kasar. Hile sekmesini açıp genel bölümünde en üstte "ayakkabı" görünümlü resimi tik işareti koyup hızını ayarlayalım. Saldırı sekmesini açıp altta "yeşil iksir" görünümlü resimi tik işareti koyup saldırı hızını ayarlayalım. Eğer oyunda Boss(özel canavarlar) veya metin kesmesini istiyorsanız ortadaki resimlerden ayarlayabilirsiniz. Oto Toplama sekmesini açıp hangi itemi toplamamasını istiyorsanız tıklayıp ayarlayabilirsiniz. Anti-Ban sekmesinden karakterinizin Gm geldiğinde/Arkadaşın olmayan biri geldiğinde CH Değiştirme/Kasma Ayarlarını Durdurma gibi özelliklerine tıklayıp uygulayabilirsiniz. Market sekmesinden ise karakterinizin potları bittiğinde şehire gidip hp-sp almasını ayarlayabilirsiniz.

Hilede - Metin Kesme Hilesi, Balık Tutma Hilesi, Diğer Karakterlere Buff Basma Hilesi(Şamanlar İçin Geçerlidir.) de mevcuttur.

Benden bu kadar ekleyemediklerim varsa k.b
    Smile
    Alıntı Değildir!

Forum Saati Perş. Mayıs 09, 2024 3:14 am